JMS CAMP – kilka słów o naszych kontenerach

JMS CAMP zajmuje się sprzedażą nowych kontenerów socjalno-biurowych. W ofercie firmy znajdą Państwo moduły biurowe, mieszkalne oraz mobilne. Istnieje również możliwość naprawy uszkodzonych kontenerów.

Typowe wymiary jednego modułu wynoszą 2,5 x 6,0 x 2,5 m. Wyroby firmy wykonane są z solidnych konstrukcji stalowych. Kontener w swoim wyposażeniu posiada dwa okna PCV, rolety zewnętrzne, kompletną instalację elektryczną oraz wykładzinę o wysokiej odporności na ścieranie. Materiały wykorzystane do stworzenia takiej budowli posiadają niezbędne atesty oraz dopuszczenia.

Konstrukcja kontenera składa się z zewnętrznej blachy trapezowej, izolacji cieplnej, płyty OSB oraz nisko-profilowanej blachy.  Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będą powstawać mostki cieplne, czyli zachowamy więcej ciepła w pomieszczeniu.

Kontenery JMS CAMP charakteryzują się wysoką jakością oraz nie odbiegają za bardzo od typowych budynków mieszkalnych. Dzięki nim można zastąpić zaplecze biurowe np. podczas remontu. Idealnie nadadzą się na plac budowy. Mogą być używane jako tymczasowe mieszkania dla osób, których dom został zniszczony wskutek nieprzewidzianych zdarzeń. W zależności od Waszych potrzeb mogą zostać one wyposażone w prysznic, umywalkę i WC.

W ofercie firmy znajdziecie również możliwość wzięcia kontenera w leasing czy też w atrakcyjnym kredycie. Organizują również transport na terenie całego kraju jak i za jego granicami.